1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Петро Колодій: „Вірю в те, що ми проженемо ворога з нашої землі, і Україна відбудеться саме такою, за яку боролися ви”

На цьому наголосив голова Львівської обласної ради Петро Колодій у своєму виступі на Урочистій Академії з нагоди 25-річчя створення  Львівської обласної Спілки політичних в’язнів України, яка відбулася 29 серпня у сесійній залі Львівської обласної ради.  

» Детальніше...

Законодавство часів тоталітарного режиму дотепер принижує гідність громадян України, - Петро Колодій

Сьогодні, 28 серпня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій взяв участь у зустрічі з народними депутатами України від Львівщини, під час якої закликав законотворців повністю виключити з українського законодавства лексику часів тоталітарного режиму.

» Детальніше...

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій привітав краян із 24-ою річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України:

БРАТИ І СЕСТРИ УКРАЇНЦІ!

Живемо в час великої відповідальності, коли справджуються пророцтва Шевченка, Бандери, Коновальця.

» Детальніше...

У рамках ІІ етапу проекту „Мій тато захищає Україну!” діти учасників АТО поїхали на відпочинок у Болгарію

У понеділок, 10 серпня, зі Львова до Болгарії на відпочинок поїхали 15 дітей учасників АТО.
Відпочинок дітей організовано в рамках ІІ етапу проекту „Мій тато захищає Україну!", який реалізовується в співпраці Львівської обласної ради та Генеральним консульством Болгарії в Україні, а також почесним консульством Болгарії у Львові.

» Детальніше...

У Львові відкрили пам’ятний знак на вшанування пам’яті загиблих під час бойових дій в АТО

Сьогодні, 2 серпня, у Львові, на території 80-ї окремої аеромобільної бригади, відбулися заходи з нагоди 23-ої річниці створення Високомобільних десантних військ і відкриття пам’ятного знаку на вшанування пам’яті загиблих під час бойових дій в АТО. 

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Обласна рада та силові структури області заявили про співпрацю в дотриманні громадського порядку в регіоні

На нараді, яка відбулась 19 лютого у Львівській обласній раді, керівництво обласної ради та очільники управління Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України оприлюднили спільну заяву про взаємну співпрацю у дотриманні  громадського порядку на території Львівської області.

Текст заяви подаємо нижче:

«Останні події в Україні засвідчили кульмінацію протистояння, яке перейшло в силову фазу. За таких умов тільки спільні зусилля та пошук шляхів вирішення протистояння мирним шляхом сприятимуть зупиненню подальшої ескалації подій, які остаточно можуть перейти в неконтрольоване русло.

Керівники управлінь Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, визнаючи Львівську обласну раду органом самоврядування територіальної громади Львівщини, висловлюють готовність до спільного забезпечення громадського порядку з метою досягнення народної довіри на території області.

Це передбачає узгодження дій при забезпеченні правопорядку, вжиття заходів щодо викриття, попередження та локалізації провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуації у Львівській області».

Голова обласної ради

Петро Колодій

Анонси

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати