1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Петро Колодій: Відкривши в Любліні Пам’ятник жертвам Голодомору в Україні, поляки вкотре підтримали українців

22 січня голова Львівської обласної ради Петро Колодій взяв участь у відкритті пам'ятника Пам'яті мільйонів жертв великого голоду (Голодомору) в Україні 1932-1933 років - українців, поляків та інших народів, які загинули в результаті геноциду, спричиненого радянським режимом.

» Детальніше...

Петро Колодій: Значення Дня Соборності України виходить за межі політичних, часових і навіть географічних обставин 1919 року

З нагоди національного свята Дня Соборності України голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до громади з вітальними словами.

» Детальніше...

Депутати Львівської обласної ради ухвалили бюджет Львівської області на 2015 рік

Сьогодні, 20 січня, на черговому засіданні сесії Львівської обласної ради депутати затвердили бюджет Львівської області на 2015 рік. „За" ухвалення такого рішення проголосували 84 обласні обранці.

» Детальніше...

Обласна рада просить Верховну Раду України визнати ЛНР та ДНР терористичними організаціями

На першому пленарному засіданні ХХХІІІ сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили звернення до Верховної Ради України щодо необхідності визнання самопроголошених «Донецької народної республіки» і «Луганської народної республіки» терористичними організаціями та внесення відповідних змін до Закону України "Про боротьбу з тероризму" та інших законів України.

» Детальніше...

Петро Колодій: Бюджетна децентралізація повинна сприяти розвитку місцевих громад

Зміни, які внесені у Бюджетний кодекс, нібито розширюють дохідну базу місцевих бюджетів. Однак слід говорити й про збільшення видатків, адже, до прикладу, відтепер на утриманні районів будуть дитячі садочки, народні доми, бібліотеки. Про це сказав голова обласної ради Петро Колодій за результатами обговорення формування обласного та місцевих бюджетів на 2015 рік, яке відбулось на засідання Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини».

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Обласна рада та силові структури області заявили про співпрацю в дотриманні громадського порядку в регіоні

На нараді, яка відбулась 19 лютого у Львівській обласній раді, керівництво обласної ради та очільники управління Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України оприлюднили спільну заяву про взаємну співпрацю у дотриманні  громадського порядку на території Львівської області.

Текст заяви подаємо нижче:

«Останні події в Україні засвідчили кульмінацію протистояння, яке перейшло в силову фазу. За таких умов тільки спільні зусилля та пошук шляхів вирішення протистояння мирним шляхом сприятимуть зупиненню подальшої ескалації подій, які остаточно можуть перейти в неконтрольоване русло.

Керівники управлінь Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, визнаючи Львівську обласну раду органом самоврядування територіальної громади Львівщини, висловлюють готовність до спільного забезпечення громадського порядку з метою досягнення народної довіри на території області.

Це передбачає узгодження дій при забезпеченні правопорядку, вжиття заходів щодо викриття, попередження та локалізації провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуації у Львівській області».

Голова обласної ради

Петро Колодій

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Чи відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування навесні 2015-го?

 

 

 

  Результати