1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Соціальний мегапроект «Мій тато захищає Україну!» презентували в Польщі

З 1 по 3 жовтня в місті Люблін (Республіка Польща) відбувся щороічний Конгрес ініціатив Східної Європи (КІСЕ). Цього року на Конгресі було зареєстровано більш як 1000 представників з країн Східної Європи. На заході також побували і представники з Львівщини.

» Детальніше...

Петро Колодій ініціює створення при Львівській обласній раді Молодіжного студентського парламенту

Очільник Львівської обласної ради Петро Колодій зустрівся із студентами Львівського національного університету імені Івана Франка, які взяли участь у відкритій лекції в обласній раді, яку провів керуючий справами (керівник справ) обласної ради Євген Захаревич.

» Детальніше...

Львівська обласна рада закликає волонтерів для спільної реалізації соціального мегапроекту для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні «Мій тато захищає Україну!»

Львівська обласна рада закликає всіх небайдужих долучитися до спільної реалізації соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!», який було започатковано навесні 2015 року. » Детальніше...

Львівська обласна рада збільшила загальний обсяг доходів обласного бюджету на 2015 рік на 598 млн 461, 1 тис. грн

Сьогодні, 22 вересня, на другому пленарному засіданні ХХХV чергової сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили рішення „Про внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2015 рік". Цей документ підтримали 69 обласних обранці.

» Детальніше...

На Львівщині діятиме Програма підтримки демобілізованих учасників АТО та їхніх сімей

Депутати Львівської обласної ради затвердили Програму підтримки у Львівській області демобілізованих воїнів, які повертаються з АТО, та їхніх сімей.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Обласна рада та силові структури області заявили про співпрацю в дотриманні громадського порядку в регіоні

На нараді, яка відбулась 19 лютого у Львівській обласній раді, керівництво обласної ради та очільники управління Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України оприлюднили спільну заяву про взаємну співпрацю у дотриманні  громадського порядку на території Львівської області.

Текст заяви подаємо нижче:

«Останні події в Україні засвідчили кульмінацію протистояння, яке перейшло в силову фазу. За таких умов тільки спільні зусилля та пошук шляхів вирішення протистояння мирним шляхом сприятимуть зупиненню подальшої ескалації подій, які остаточно можуть перейти в неконтрольоване русло.

Керівники управлінь Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, визнаючи Львівську обласну раду органом самоврядування територіальної громади Львівщини, висловлюють готовність до спільного забезпечення громадського порядку з метою досягнення народної довіри на території області.

Це передбачає узгодження дій при забезпеченні правопорядку, вжиття заходів щодо викриття, попередження та локалізації провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуації у Львівській області».

Голова обласної ради

Петро Колодій

Анонси

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати