1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Депутати звернулися до Президента України та Верховної Ради України щодо ситуації із зміною законодавства про місцеві вибори

Сьогодні, 16 червня. депутати Львівської обласної ради прийняти звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо ситуації із зміною законодавства про місцеві вибори. Це звернення підтримали 67 обласних обранців.

» Детальніше...

Львівщина, як і Одещина, готова до реформування системи надання адміністративних послуг без зволікань, – Петро Колодій

Ініціативи Михайла Саакашвілі щодо оперативного впровадження реформ на Одещині необхідно підхопити і розгорнути на теренах нашої області. Таку думку висловив голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

» Детальніше...

Петро Колодій: Аби стати переможцями у цій війні, мусимо бути єдині та нероздільні

Мусимо виконати заповіт Євгена Коновальця на об'єднання всіх український патріотів в єдиний національний моноліт задля перемоги у війні. Про це сьогодні, 14 червня, сказав голова обласної ради Петро Колодій під час віча, приуроченого 124-ій річниці з дня народження Провідника ОУН.

» Детальніше...

Понад три тисячі дітей, батьки яких є учасниками АТО, відвідали виставу «Львівський цирк – країна щастя», з якої стартував ІІ етап мегапроекту «Мій тато захищає Україну!»

Грандіозне шоу юних талантів відбулося 1 червня у Львівському державному цирку. Малеча з різних областей України та з Угорщини продемонстрували своїм одноліткам – дітям учасників АТО з Львівщини циркове мистецтво. Саме так яскраво та гучно в області стартував ІІ етап соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!»

» Детальніше...

Петро Колодій закликав Президента Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ) провести у Львові чемпіонат світу з шахів

Сьогодні, 18 червня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій  взяв участь у зустрічі з Президентом Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ) Кірсаном Ілюмжиновим.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Обласна рада та силові структури області заявили про співпрацю в дотриманні громадського порядку в регіоні

На нараді, яка відбулась 19 лютого у Львівській обласній раді, керівництво обласної ради та очільники управління Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України оприлюднили спільну заяву про взаємну співпрацю у дотриманні  громадського порядку на території Львівської області.

Текст заяви подаємо нижче:

«Останні події в Україні засвідчили кульмінацію протистояння, яке перейшло в силову фазу. За таких умов тільки спільні зусилля та пошук шляхів вирішення протистояння мирним шляхом сприятимуть зупиненню подальшої ескалації подій, які остаточно можуть перейти в неконтрольоване русло.

Керівники управлінь Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, визнаючи Львівську обласну раду органом самоврядування територіальної громади Львівщини, висловлюють готовність до спільного забезпечення громадського порядку з метою досягнення народної довіри на території області.

Це передбачає узгодження дій при забезпеченні правопорядку, вжиття заходів щодо викриття, попередження та локалізації провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуації у Львівській області».

Голова обласної ради

Петро Колодій

Анонси

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати