1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Петро Колодій: Для перемоги у війні необхідно дбати про інформаційну безпеку України та поширення українського іномовлення у світі

Здобути збройну перемогу у цій війні не вигравши інформаційне протистояння, не вдасться. Тому необхідно працювати для зміцнення інформаційного простору України та розширення нашого іномовлення в світі.

» Детальніше...

Петро Колодій: Енергетична незалежність є важливою основою нашої держави

Сьогодні Україна знаходиться в стані війни з Росією. Нашій державі доводиться відстоювати не лише свою територіальну цілісність, але й енергетичну незалежність. Саме тому, пріоритети, які визначила перед собою Львівська обласна рада щодо досягнення енергетичної незалежності, поступово втілюються в життя.

» Детальніше...

Петро Колодій: Завдяки єдності українців сходу та заходу ми здобудемо перемогу у боротьбі за цілісність і незалежність України

«Об'єднання народу України в боротьбі за майбутнє рідної держави відбулось під час Майдану. І я переконаний, що саме завдяки єдності українців сходу та заходу ми здобудемо перемогу у протистоянні за цілісність та незалежність Української держави», - сказав голова обласної ради Петро Колодій під час віча, присвяченого пам'яті Небесної сотні та загиблих учасників Антитерористичної операції.

» Детальніше...

Депутати виділили майже 9 млн грн для матеріально-технічного забезпечення військових формувань Львівщини

Під час сесії Львівської обласної ради депутати виділили на фінансування Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, на 2015 рік 8 млн 897 тис. грн.

» Детальніше...

Депутати закликали Президента України позбавити громадянства осіб, які причетні та підтримують окупацію Української держави

Під час сесії Львівської обласної ради депутати звернулись до Президента України та Верховної Ради України із закликом позбавити громадянства осіб, які причетні до терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР», які чинять збройний опір українським збройним силам або матеріально-технічно, фінансово чи організаційно підтримують агресію проти України.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Обласна рада та силові структури області заявили про співпрацю в дотриманні громадського порядку в регіоні

На нараді, яка відбулась 19 лютого у Львівській обласній раді, керівництво обласної ради та очільники управління Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України оприлюднили спільну заяву про взаємну співпрацю у дотриманні  громадського порядку на території Львівської області.

Текст заяви подаємо нижче:

«Останні події в Україні засвідчили кульмінацію протистояння, яке перейшло в силову фазу. За таких умов тільки спільні зусилля та пошук шляхів вирішення протистояння мирним шляхом сприятимуть зупиненню подальшої ескалації подій, які остаточно можуть перейти в неконтрольоване русло.

Керівники управлінь Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, визнаючи Львівську обласну раду органом самоврядування територіальної громади Львівщини, висловлюють готовність до спільного забезпечення громадського порядку з метою досягнення народної довіри на території області.

Це передбачає узгодження дій при забезпеченні правопорядку, вжиття заходів щодо викриття, попередження та локалізації провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуації у Львівській області».

Голова обласної ради

Петро Колодій

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Чи відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування навесні 2015-го?

 

 

 

  Результати