1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Фонд «Східна Європа» сприятиме розвитку підприємництва на Львівщині

Сьогодні, 27 квітня, урочисто підписано меморандум про співпрацю між Фондом «Східна Європа», Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією, який передбачає реалізацію Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

» Детальніше...

Петро Колодій: Трагедія вірменського народу більше ніколи не повинна повторитися

Необхідно вимагати відкритого засудження таких злочинів як геноцид вірменського народу, аби подібні трагедії більше ніколи не повторились. Про це заявив голова Львівської обласної ради Петро Колодій під час жалобного мітингу, присвяченого 100-річчю геноциду вірмен у Західній Вірменії.

» Детальніше...

«Дитяча Планета» знову прийняла дітей учасників АТО

23 квітня 2015 року «Дитяча Планета», яка є партнером проекту «Мій тато захищає Україну», спрямованого на дітей учасників АТО, - знову запросила до себе маленьких друзів.

» Детальніше...

У Львові діти правоохоронців, котрі несуть службу в зоні АТО, відвідали «Веселку»

У дитячому розважально-пізнавальному центрі «Веселка», що знаходиться у ТВК «Південний», 20 квітня, в рамках соціального проекту «Мій тато захищає Україну!» відбулося чергове цікаве дійство для дітей учасників АТО.

» Детальніше...

Ольга Михайлюк та юні таланти подарували Петрові Колодію великодній кошик та образ «Ангел Золоте волосся»

До голови Львівської обласної ради Петра Колодія напередодні величного свята Пасхи завітали організатор та засновник Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт» - голова правління Благодійного Фонду «Львівська дитяча галерея» Ольга Михайлюк разом зі своїми маленькими вихованцями, які подарували очільникові обласної ради великодні смаколики та образ «Ангел Золоте волосся».

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Обласна рада та силові структури області заявили про співпрацю в дотриманні громадського порядку в регіоні

На нараді, яка відбулась 19 лютого у Львівській обласній раді, керівництво обласної ради та очільники управління Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України оприлюднили спільну заяву про взаємну співпрацю у дотриманні  громадського порядку на території Львівської області.

Текст заяви подаємо нижче:

«Останні події в Україні засвідчили кульмінацію протистояння, яке перейшло в силову фазу. За таких умов тільки спільні зусилля та пошук шляхів вирішення протистояння мирним шляхом сприятимуть зупиненню подальшої ескалації подій, які остаточно можуть перейти в неконтрольоване русло.

Керівники управлінь Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, визнаючи Львівську обласну раду органом самоврядування територіальної громади Львівщини, висловлюють готовність до спільного забезпечення громадського порядку з метою досягнення народної довіри на території області.

Це передбачає узгодження дій при забезпеченні правопорядку, вжиття заходів щодо викриття, попередження та локалізації провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуації у Львівській області».

Голова обласної ради

Петро Колодій

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Чи відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування навесні 2015-го?

 

 

 

  Результати