1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Святий Миколай завітав до малечі у Львівський державний цирк

19 грудня на День Святого Миколая у Львівському державному цирку відбулося дивовижне видовище: до діточок з усіх куточків Львівщини, які приїхали на перегляд цікавої циркової вистави, завітав Святий Чудотворець Миколай.

» Детальніше...

Троє братів та їхня сестра отримали до Дня святого Миколая подарунок – власний житловий будинок

До Дня святого Миколая четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали в подарунок власний будинок, розташований у селі Лавриків Жовківського району. Житло для дітей було придбано за кошти обласного та районного бюджетів.

» Детальніше...

Вифлеємський вгонь миру пластуни передали голові Львівської обласної ради

Наприкінці кожного року до Львівської обласної ради львівські представники скаутської організації «Пласт» передають Вифлеємський вогонь миру. Не винятком став і 2014-ий рік: пластуни передали чудодійне полум’я в кабінеті голови Львівської обласної ради Петра Колодія.

» Детальніше...

Петро Колодій: Якщо підемо шляхом змін, задекларованим на Майдані, то до нас прийдуть великі інвестиції

Децентралізація влади, підсилення ролі територіальних громад, а ще залучення до спільної української справи місцеві громади принесе вже в найближчому часі успіх для цілої країни, яка цілеспрямовано рухається до Європейського Союзу. Таке бачення висловив голова Львівської обласної ради Петро Колодій, беручи участь у XIV Міжнародному економічному форумі.

» Детальніше...

Петро Колодій: На шляху вступу до ЄС Україна повинна скористатись досвідом Польщі у впровадженні низки реформ

Польща однією з перших визнала незалежність Української держави, і увесь час від 90-х років і до тепер українці відчувають цю підтримку, особливо щодо євроінтеграційних прагнень України. Сьогодні Польща виступає одним з найперших адвокатів нашої держави в Європарламенті та інших інституціях Європи.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Обласна рада та силові структури області заявили про співпрацю в дотриманні громадського порядку в регіоні

На нараді, яка відбулась 19 лютого у Львівській обласній раді, керівництво обласної ради та очільники управління Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України оприлюднили спільну заяву про взаємну співпрацю у дотриманні  громадського порядку на території Львівської області.

Текст заяви подаємо нижче:

«Останні події в Україні засвідчили кульмінацію протистояння, яке перейшло в силову фазу. За таких умов тільки спільні зусилля та пошук шляхів вирішення протистояння мирним шляхом сприятимуть зупиненню подальшої ескалації подій, які остаточно можуть перейти в неконтрольоване русло.

Керівники управлінь Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, визнаючи Львівську обласну раду органом самоврядування територіальної громади Львівщини, висловлюють готовність до спільного забезпечення громадського порядку з метою досягнення народної довіри на території області.

Це передбачає узгодження дій при забезпеченні правопорядку, вжиття заходів щодо викриття, попередження та локалізації провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуації у Львівській області».

Голова обласної ради

Петро Колодій

Анонси

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Чи відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування навесні 2015-го?

 

 

 

  Результати