1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Петро Колодій: Обов’язок кожного з нас – зробити все для того, щоб була перемога

Сьогодні, 24 травня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний, депутати Львівської обласної ради, представники ветеранських, молодіжних та патріотичних громадських організацій взяли участь у заходах з нагоди Свята Героїв.

» Детальніше...

Соціальний мегапроект «Мій тато захищає Україну!» – на великій сцені!

26 травня у Львівській опері відбудеться унікальний концерт! Діти, батьки яких є учасниками АТО, виступлять на одній сцені із відомими артистами!

» Детальніше...

Діти учасників АТО із Золочівщини виготовляли у Львові піцу, каталися на чудо-поїзді і побували на цікавій виставі в цирку

Діти учасників АТО із Золочівського району побували у Львові, де провели яскравий та насичений цікавими подіями день, а ще - отримали від партнерів проекту «Мій тато захищає Україну!» різноманітні подарунки.

» Детальніше...

Петро Колодій: Нам потрібно провести Нюрнберзький процес над комунізмом, який долучився до початку Другої Cвітової війни.

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик, депутати Львівської обласної ради, керівництво Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради, представники ветеранських та громадських організацій 8 травня взяли участь у заходах із нагоди Дня пам'яті і примирення.

» Детальніше...

Діти, батьки яких є учасниками АТО, намалювали з піску Україну

2-го та 3-го травня в рамках проекту «Мій тато захищає Україну!» у 58-ому Будинку офіцерів  разом  зі  студією пісочного розвитку «Планета мрій» було організовано та проведено майстер-клас з пісочної анімації для дітей учасників АТО.  

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Обласна рада та силові структури області заявили про співпрацю в дотриманні громадського порядку в регіоні

На нараді, яка відбулась 19 лютого у Львівській обласній раді, керівництво обласної ради та очільники управління Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України оприлюднили спільну заяву про взаємну співпрацю у дотриманні  громадського порядку на території Львівської області.

Текст заяви подаємо нижче:

«Останні події в Україні засвідчили кульмінацію протистояння, яке перейшло в силову фазу. За таких умов тільки спільні зусилля та пошук шляхів вирішення протистояння мирним шляхом сприятимуть зупиненню подальшої ескалації подій, які остаточно можуть перейти в неконтрольоване русло.

Керівники управлінь Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління МВС України у Львівській області, Управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, визнаючи Львівську обласну раду органом самоврядування територіальної громади Львівщини, висловлюють готовність до спільного забезпечення громадського порядку з метою досягнення народної довіри на території області.

Це передбачає узгодження дій при забезпеченні правопорядку, вжиття заходів щодо викриття, попередження та локалізації провокацій, спрямованих на дестабілізацію ситуації у Львівській області».

Голова обласної ради

Петро Колодій

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Чи відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування навесні 2015-го?

 

 

 

  Результати